- Artikelen
- Kandidaten
- Werkgevers
- Toegankelijkheid
Log in op uw account
Actuele info
Diversiteit bij de federale overheid
De FOD Personeel en Organisatie heeft zijn derde actieplan diversiteit voor de periode 2011-2014 bekendgemaakt. Het is een voortzetting van de inspanningen die sinds 2005 worden geleverd ter bevordering van diversiteit en gelijke kansen bij de federale overheid.
Het nieuwe actieplan diversiteit stelt meer dan 30 concrete acties voor, die de cellen Diversiteit van de FOD Personeel en Organisatie zullen voeren. Die acties draaien rond 5 pijlers:
- sensibilisering en diversiteit in het algemeen
- rekrutering en selectie
- onthaal en integratie
- opleiding en ontwikkeling
- begeleiding
Het plan 2011-2014 omvat een aantal nieuwe elementen, zoals de integratie van de doelstellingen voor diversiteit in de managementplannen van de federale organisaties. Het diversiteitsbeleid van de federale overheid is gebaseerd op het principe van respect voor gelijke kansen in elke fase van het HR-beleid, van de rekrutering tot de loopbaanbegeleiding via het onthaal en de competentieontwikkeling.
Meer info:












